Coronavirus Information
Please consider turning off your ad-blocking software for this site, and/or making a donation. As a charitable nonprofit we rely on this income to keep this site running.
Big thank-you hug!

Adana Cukurova

  155 Members   Please see the Member FAQ for help

 Adana Cukurova Freecycle® Grubuna Hoş geldiniz!  

The Freecycle Network™ dünyanın her yanındaki 5,000’den fazla Grup ve 9 milyondan fazla üyeden oluşmaktadır.  

Freecycle.org, kendi ilçelerindeki eşyaları bedava olarak veren (ve alan) ve bu şekilde iyi, kullanılabilir durumdaki eşyaların çöp dökme alanlarına gitmesini engellemek isteyen insanların oluşturduğu, köklü ve kesinlikle kâr amacı gütmeyen bir harekettir.   

Üyelik ücretsizdir ve Adana Cukurova Grubunda Teklif edilen veya İstenen her şey BEDAVA, yasal ve her yaşa uygun olmalıdır. Grupta bedava olarak Teklif edilen veya İstenen eşyaları görmek için grubun bir üyesi olmalısınız.

Teşekkürler ve iyi eğlenceler! 


DISCLAIMER: FREECYCLE NETWORK MEMBERS USE THE LIST AT THEIR OWN RISK. Please take reasonable measures to protect your safety and privacy when posting to the list or participating in an exchange. By joining the list, you agree to hold neither the list owners and moderators nor anyone affiliated with Freecycle.org responsible or liable for any circumstance resulting from a Freecycle-related exchange or communication.

Sign up/log in

Please login or sign up to My Freecycle to join this group.